ANA SAYFA     HAKKIMIZDA     ÜRÜNLERİMİZ     BELGELERİMİZ    FOTO GALERİ     REFERANSLAR     İLETİŞİM

Tartan Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama Akrilik Zemin Kaplama Poliüretan Zemin Kaplama

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

    Kauçuk zemin kaplama; yumuşaklık ve estetik istenen tüm mekanlara uygulanan granül ve polimer malzemelerden yapılan kauçuk esaslı kaplama türüdür.

 

   Kullanım alanları koşu yolları, çocuk oyun alanları, parklar, fitness alanları, kreş bahçeleri, garaj ve nizamiye girişleri, havuz kenarları ve spor alanları (Basketbol, voleybol, futbol ve tenis sahaları ) açık ve kapalı alanlar, atış poligonları, hayvan altlıkları, at padokları, at haralarının içine ve altlarına kullanılmaktadır.

 

   Kauçuk zemin kaplamalar şok emici özellikte süspansiyon sağlaması özelliğine sahip, istenilen renk ve desende, aşınma direnci yüksek renk atmaya karşı anti oksidantlarla desteklenmiş, açık hava şartlarına uygun esnek yapıdadır.

* Kauçuk zemin kaplamalarımızı aşağıdaki değişik şekillerde üretmekteyiz.

    Karo (Kare) plaka, EPDM / SBR rulo halı, blok ve tekli kauçuk kilit taşı şeklinde 20 mm ile 50 mm arasında değişik kalınlıklarda ve renklerde pres baskı yöntemi  ile ürettiğimiz zemin kaplamalarıdır.

 

     Bu malzemeler granül kauçukların poliüretan esaslı bağlayıcı  karıştırılarak mamül malzeme (karo - parke) haline getirmek sureti ile üretilmektedir. Uygulaması beton zemin üzerine çift komponentli yapıştırıcılarla yapıştırılarak yapılmaktadır.

 

       

 
       

 

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA UYGULAMA FOTOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 Tartan Zemin Kaplama | Kauçuk Zemin Kaplama | Akrilik Zemin Kaplama | Poliüretan Zemin Kaplama | Ürünlerimiz | İletişim

Ostim Organize Sanayi Bölgesi 29. Sok. No: 2 - 10  Ostim - ANKARA   Tel: 0 312 385 22 32 - 386 32 70    Fax: 0 312 354 30 37

bilgi@ozdekankaucuk.com